Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Carrefour: zmyślona bomba

Data publikacji: 2017-05-31, Data modyfikacji: 2017-05-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Carrefour: zmyślona bomba

   30 maja 2017 roku, we wtorek, około godziny 11:30 policja otrzymała informację, która traktowała o rzekomym ładunku wybuchowym, mającym znajdować się na terenie sklepu sieci Carrefour.  

Postawione na nogi służby ratunkowe ewakuowały z ulicy Krakowskiej czterdzieści osób, w tym dwudziestu klientów oraz osiemnastu pracowników sklepu. 

   Przyczyną alarmu był nadawca paczki, który przypuszczalnie powiedział o bombie jedną z pracownic. Owa paczka została podobno przekazana kurierowi, który miał dostarczyć ją wyżej wymienionej pracownicy. 

Teren sklepu zabezpieczyli funkcjonariusze policji oraz strażacy. Pojawiło się także Pogotowie Ratunkowe. Na miejsce wezwano oczywiście nadawcę paczki, który rozpakował pakunek. 

   W środku zamiast domniemanej bomby znajdowała się butelka alkoholu. 

   Trwa śledztwo, które powinno wyjaśnić zacienione jeszcze okoliczności danej sprawy. 

Agata Rogozińska
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola