Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CZ9-FCS w Gościnie u Beniaminka Krosno-Obóz 2017 Profbud 4 Kids Camp-Zaczynamy-Instalacja w Pokojach

 
CZ9- Szabełki na wakacyjnej wyprawie do Krosna w Gościnie u Beniaminka Krosno - Obóz Letni Profbud 4 kids Camp - facebook.com/Profbud-4-Kids-Camp-1099110826809319/ - Rozpoczynamy prace i zabawę w komplecie - Gutek(2006) Nadia(2008) i Kudełek(2011) - dla dwójki najmłodszych Szabełków to pierwszy obóz w życiu - powodzenia i dobrej zabawy - Organizator obozu to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijająca się Szkółka Piłkarska w Polsce - Dziękujemy za możliwość wspólnej pracy - w tej części rozpoczynamy I dzień obozu - Prezentacja Obiektów - rewelacyjne warunki Pobytu w EuroGym facebook.com/eurogymkrosno/ - oraz Bazy Treningowej i Noclegowej - Rejestracja Użytkowników ... Instalujemy się w Pokojach ....Szykujemy się na Pierwszy trening ... Drugi dzień w Krośnie - Pierwszy dzień obozu

 


Sebastian Szabłowski
 
Data pliku video: 2017-07-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola