Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2019   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czas na Derby Podkarpacia

Data publikacji: 2014-02-27, Data modyfikacji: 2014-02-27
A A AWydrukDrukuj  
 

Czas na Derby Podkarpacia i trzeci mecz z rzędu w Krośnie! W pierwszej rundzie w Łańcucie biało-zieloni wygrali 54– 49, a najlepszym zawodnikiem na boisku był Wojciech Pisarczyk, który zdobył 18 punktów. Koszykarze z Krosna aktualnie zajmują 2 miejsce w tabeli, a zespół z Łańcuta jest na 4 pozycji. Będziemy mieć zatem HIT 22 kolejki 1 ligi PZKosz w Mieście Szkła.

 


MOSiR PBS Bank KHS Krosno – PTG Sokół Łańcut dedykowany będzie Fundacji pbs pomagam. Podczas meczu będziemy zbierać pieniądze na Miłosza Marszałka, który walczy o życie z nowotworem.

 


Będzie to już drugi mecz dedykowany Fundacji pbs pomagam. W hicie kolejki 21 grudnia na meczu z Toruniem nasi kibice spisali się na medal i dla fundacji uzbierali 3600 zł. Oficjalny czek przekażemy Fundacji pbs pomagam na Derbach Podkarpacia, a pieniądze przekazane zostaną dla Miłosza Marszałka.

 


W przerwie meczu odbędzie się konkurs z nagrodami dla kibiców, które ufundował Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Mamy nadzieję, że wspaniałe emocje sportowe, które zawsze towarzyszą Derbom Podkarpacia i szczytny cel przyciągnie kibiców na trybuny i tak jak 21 grudnia będziemy mieli komplet publiczności.


Do zobaczenia na meczu!

 

 

 

 

UM Krosno, Źródło artykułu: www.krosno, Autor zdjęć: UM Krosno
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola