Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gorczyca i przyjaciele

Data publikacji: 2017-02-08, Data modyfikacji: 2017-02-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Gorczyca i przyjaciele

Koncert odbędzie się dnia 10 lutego 2017 roku, o godzinie 20:00 w lubianym przez tubylców klubie "K15"!

Przez Krosno przechodzi zima, a wielkimi krokami nadchodzi także słodko-gorzki zespół "Gorczyca i przyjaciele".

Ludzie, którzy mają za sobą lata doświadczeń, zabawy, powagi i jednym słowem: życia, wpadną do nas i pokażą, jak można zrekalsować się przy ambitnie mocnej muzyce! Dla osób gustujących w porywających brzmieniach instrumentów, wprowadzających człowieka w stan zainspirowania oraz dla osób doceniających ducha fantastycznych dźwięków - obecność obowiązkowa!

Dodatkowo, zaproszony został gość specjalny, który już potwierdził udział w planowanym wydarzeniu. Będzie to nie kto inny, jak Jack Moore we własnej osobie! Pięknie utalentowany kompozytor oraz gitarzysta, który zaraził się pasją od swojego kilka lat temu zmarłego ojca, słynnego Garrego Moora. Na co dzień mężczyzna zajmuje się tworzeniem muzyki w swoim zespole, w którym gra razem z synem jednego z Beatlesów, Dannym.

Następną niezwykłą niespodzianką wieczoru będzie młody finalista programu The Voice of Poland, Arek Kłusowski. Proponuje, między innymi, wykonanie jednego z utworów Garrego Moora. Muzyczne ścieżki artystów, jak widać, splotą się i spotkają dokładnie za kilka dni, w naszym ukochanym Mieście Szkła.

 

Agata Rogozińska
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola