Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

III BAL CHARYTATYWNY

Data publikacji: 2014-02-11, Data modyfikacji: 2014-02-11
A A AWydrukDrukuj  
 

 

Połącz przyjemne z pożytecznym – udział w karnawałowym balu z pomocą potrzebującym. Po raz trzeci Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel Ostrowskiej wraz z Prezydentem Miasta Krosna organizuje III Bal Charytatywny. Dzięki poprzednim edycjom udało się zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych z przeznaczeniem głównie dla najmłodszych podopiecznych fundacji.

III Bal Charytatywny Otwartych Serc jest okazją do połączenia wspaniałej zabawy z odruchami serca, dzięki którym możemy choć w niewielkiej części poprawić czyjeś zdominowane chorobą życie. Już sam udział w naszej imprezie będzie wsparciem dla naszych podopiecznych – mówi Zygmunt Jerzyk Prezes Fundacji.

Bal odbędzie się 22 lutego w Hotelu Krosno Nafta, a prócz doskonałej kuchni  i wspaniałej muzyki organizatorzy zapewniają również występ znakomitego satyryka Krzysztofa Piaseckiego. Kolejny raz odbędzie się aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc chorym dzieciom. W tym roku licytowane będą nie tylko wyjątkowe dzieła sztuki ale również m.in. koszulka z podpisami całej olimpijskiej kadry skoczków narciarskich (m.in. K. Stocha) czy wycieczka do Brukseli dla dwóch osób.

Bal będzie także okazją do podziękowania i wyróżnienia osób szczególnie zaangażowanych w pomoc drugiemu człowiekowi. Statuetki krośnieńskim społecznikom wręczy zarówno Prezydent jak i Fundacja Otwartych Serc.

W ubiegłym roku nagrody Prezydenta Miasta Krosna  "Za wrażliwość na potrzeby społeczne Krosna i jego mieszkańców" otrzymali Państwo Jadwiga i Wojciech Irzyk, Danuta Kowalczyk oraz Firma Nowy Styl Sp. z o.o. Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel Ostrowskiej  uhonorowała statuetkami „Otwarte serce” Józefa Guzika właściciela Piekarni, Sylwestra Zubrzyckiego właściciela Agencji Ochrony ZUBRZYCKI oraz Zbigniewa Limbergera, Edwarda Markowicza i Eugeniusza Zagórskiego właścicieli Fiat Auto-Service.

Laureaci 2013

Koszt uczestnictwa w III Balu Charytatywnym "Otwartych Serc" wynosi 240 zł od osoby. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 887 888 668, 502 745 501 lub drogą mailową fundacja-otwartych@home.pl.

Doskonale wiemy jak trudne chwile przeżywają osoby dotknięte ciężką chorobą, szczególnie nowotworową. Leczenie jest długie i kosztowne, a sami chorzy często muszą zrezygnować z pracy. Takim osobom właśnie pomaga Fundacja Otwartych Serc. I to zarówno finansowo jak i w pomocy w dotarciu do specjalistów (głównie na leki, sprzęt rehabilitacyjny, dojazdy do szpitali). W minionym roku łącznie na wszystkie zapomogi dla chorych fundacja wypłaciła  ponad 200 tys. zł.  W 2013 roku mieliśmy pod swoją stałą opieką 29 osób, a jednorazowo pomogliśmy 58. Bardzo dziękujemy za wsparcie wszystkim darczyńcom także tym anonimowym – mówi Zygmunt Jerzyk - Poprzez udział w balu macie Państwo okazję pomóc naprawdę ludziom w potrzebie. Jak co roku liczymy także na 1% podatku – dzięki Państwa wrażliwości wiele osób otrzymuje wsparcie, bez którego leczenie nie byłoby możliwe.
 

Informacje o Balu na plakacie obok lub pod wskazanymi tam telefonami. Pytania można też kierować na  fundacja-otwartych@home.pl

 

 


 

UM Krosno, Źródło artykułu: www.krosno, Autor zdjęć: UM Krosno
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola