Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2019   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Koncert: Cheap Tobacco

Data publikacji: 2017-04-20, Data modyfikacji: 2017-04-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Koncert: Cheap Tobacco

   Cheap Tobacco jest działającym od 2010 roku kwartetem, który do tej pory zebrał wiele znaczących nagród. Dobrymi przykładami są zdobyte pierwsze miejsca podczas: Synestezje 2014, XXII Festiwal Blues nad Bobrem, Rawa Blues 2013. Muzykę wykonywaną przez kapelę można nazwać wybuchową mieszanką rocka i bluesa. Natalia Kwiatkowska - wokalistka z drapieżnym głosem, razem z pozostałymi członkami zespołu (z Robertem Kapkowskim - gitara, Adamem Partyką - perkusja, Michałem Bigulakiem - bas) w swojej karierze wydali dwa albumy: Promises of tomorrow (2015) oraz EP (2012). 

28 kwietnia 2017 roku wspaniała, krakowska kapela po raz kolejny zagra w Krośnie!

   Fani gatunków takich jak pop, rock, blues - z pewnością w trakcie zdrarzenia odkryją coś dla siebie. Koncert będzie połączeniem głębokich emocji z tanecznym transem, w który odruchowo zechce się popaść. Muzyka tego rodzaju jest muzyką wartościową, która każdemu da to, czego potrzebuje. Uzależni od siebie, przyciągnie, zaprosi oraz zaproponuje mnóstwo dobrej zabawy w świetnym towarzyskim gronie. Cheap Tobacco to zespół, który oferuje słuchaczom cały wachlarz barwnych emocji. 

   Występ odbędzie się w Ajrisz Pubie (ul. Pawła z Krosna 8) w piątek, dokładnie o godzinie 19.00. W przedsprzedaży bilety kosztują 25 złotych, za to w dniu koncertu - 30 złotych. 

Rezerwacji dokonać można pod numerem: 697 420 170

 

Agata Rogozińska
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola