Belka
Poniedziałek, 25 Marca 2019   imieniny: Maria, Wiesław, Ireneusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Lekcje instrumentalne i muzyczne - YAMAHA

Data dodania: 2017-10-20
 

Yamaha to prywatna szkoła muzyczna, która prowadzi kursy i szkolenia z zakresu nauki gry na instrumentach oraz muzyki. Wszystkie zajęcia prowadzone są w małych grupach aby zapewnić najwyższą jakość nauczania oraz poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu kursantowi z osobna. Na lekcje mogą zapisać się najmłodsi, młodzież i dorośli w każdym wieku. Lekcje odbywają się pod okiem doświadczonych pracowników, którzy zapewniają przyjemną atmosferą oraz doskonałą zabawę podczas zajęć. Szkoła muzyczna Yamaha gwarantuje najwyższy standard nauczania - wykorzystuje nowoczesne metody oraz innowacyjne techniki. W ramach usług prowadzone są lekcje z zakresu:
- słuchu,
- czytania,
- śpiewania,
- grania,
- tworzenia własnych kompozycji.

Wszyscy, którzy posiadają najmniejsze zdolności muzyczne i chcą rozwijać swoje talenty mają możliwość na zapisanie się na lekcje gry na ulubionych instrumencie. W szkole muzycznej YAMAHA można zapisać się na zajęcia gry na instrumentach takich jak:
- gitara basowa i elektryczna,
- perkusja,
- saksofon,
- keyboard,
- flet poprzeczny,
- wiele innych.

Wszyscy zainteresowani ofertą mogą umówić się na bezpłatną lekcję próbną. Więcej szczegółów znajduje się na http://krosno-jaslo.yamahaszkola.pl/

Szkoła Yamaha oprócz siedziby w Krośnie posiada swój punkt również w Jaśle.

Kontakt

ul. Wojska Polskiego 45
38-400 Krosno
tel: 504 216 902

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola