Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2019   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mecz z liderem I ligi kobiet w piłce siatkowej

Data publikacji: 2014-02-24, Data modyfikacji: 2014-02-24
A A AWydrukDrukuj  
 

W sobotę (01.03) o godzinie 18:00 w Krośnie na Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Bursaki odbędzie się mecz I ligi kobiet: PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

 

 


Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie w kolorach NIEBIESKICH. Wypełnijmy halę po brzegi i dopingujmy "karpatkom". Wśród osób ubranych na niebiesko rozlosowane będą nagrody.

 

 


Uwaga!
17:00 - 17:15 - KWADRANS KIBICA - wstęp wolny dla wszystkich.
od 17:15 - wstęp wolny dla dzieci, młodzieży i studentów.

 

Podczas meczu dla dzieci będzie ustawione darmowe stanowisko fryzjersko-kosmetyczne - malowanie twarzy i układanie fryzur w wykonaniu uczennic ZSP Nr 2 w Krośnie.

 

Przed meczem będzie można nabyć w cenach promocyjnych niebieskie koszulki Klubu Kibica i szaliki klubowe.Przygotowaliśmy dla Państwa czytelników/słuchaczy/telewidzów po 6  bezpłatnych wejściówek na mecz derbowy. Bilety będą do odebrania w kasie na  hali w dniu meczu. Wydawane będą na  podstawie przesłanej przez Państwa  imiennej listy.

 

UM Krosno, Źródło artykułu: www.krosno, Autor zdjęć: UM Krosno
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola