Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MOSiR PBS Bank KHS Krosno vs MKS Znicz Basket Pruszków

Data publikacji: 2014-02-12, Data modyfikacji: 2014-02-12
A A AWydrukDrukuj  
 

Przed nami pierwszy z 4 meczy pod rząd w Krośnie. Obecnie zajmujemy 3 miejsce w tabeli 1 ligi PZKosz. Po ostatniej porażce po dogrywce z Ostrowem Wielkopolski Krośnianie będą chcieli się zrehabilitować i od najbliższego meczu  rozpocząć serię zwycięstw przed Play-off.

 


W 1 rundzie biało-zieloni wygrali w Pruszkowie 74 – 60, a najlepszym zawodnikiem na boisku był Marcin Salamonik, który zdobył 14 punktów i miał 11 zbiórek. Najwięcej punktów dla naszego zespołu rzucił Wojciech Pisarczyk, który zdobył 20 punktów.

 

Mecz MOSiR PBS Bank KHS Krosno – MKS Znicz Basket Pruszków dedykowany będzie firmie Cellfast. Zapraszamy na oficjalną stronę naszego sponsora cellfast.com.pl

 


Cellfast jest fundatorem atrakcyjnej nagrody dla kibiców. Podczas meczu z Pruszkowem do wygrania będzie rower górski! Więcej informacji o meczu i konkursie można znaleźć na wydarzeniu na facebooku  i na oficjalnej stronie klubu krosno.kosz.info.


Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na mecz - moc atrakcji i wspaniałe emocje sportowe gwarantowane!

 

UM Krosno, Źródło artykułu: www.krosno, Autor zdjęć: UM Krosno
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola