Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nabór do żłobka!

Data publikacji: 2017-02-23, Data modyfikacji: 2017-02-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Nabór do żłobka!

Nabór dzieci do żłobka miejskiego w Krośnie rozpocznie się dokładnie 6 marca i potrwa do 14 kwietnia bieżącego roku. W siedmiu oddziałach żłobka czeka aż 175 miejsc.

To wydarzenie budzi wielkie zainteresowanie wśród rodziców. Do żłobka mogą należeć dzieci w wieku od dwudziestu tygodni do trzech lat.

   Placówka otwarta jest przez cały rok, od poniedziałku do piątku, od godziny 6.30 do 16.30

  • W trzech oddziałach żłobka, znajdujących się przy ulicy Prochownia 4a, czeka 75 miejsc (25 dla dzieci od dwudziestu tygodni do osiemnastu miesięcy oraz 50 dla dzieci będących w wieku od osiemnastu miesięcy do trzech lat);
  • Oddział przy ulicy Kisielewskiego 15 ma do zaoferowania 25 miejsc dla dzieci w wieku od dwóch do trzech lat;
  • W dwóch oddziałach przy ulicy Powstańców Warszawskich 42 przygotowano aż 50 miejsc dla dzieci w wieku od osiemnastu miesięcy do trzech lat;
  • W oddziale przy ulicy Mirandoli Pika 3 zostało 25 miejsc dla dzieci w wieku od jednego roku do trzech lat;

   Według instrukcji magistratu, aby zapisać dziecko do żłobka, trzeba wypełnić kartę zapisu, która jest do pobrania w Żłobku Miejskim w Krośnie (znajdującym się na ulicy Prochownia 4a) lub na stronie internetowej Urzędu Miasta Krosna. Wypełnioną kartę należy złożyć w głównej siedzibie żłobka przy ul. Prochownia. Usługi placówki są odpłatne i korzystanie z nich wymaga podpisania odpowiedniej umowy.

   O kolejności przyjęcia dziecka zadecyduje liczba punktów, którą ustalać się będzie na podstawie kryteriów, takich jak miejsce zamieszkania dziecka i jego rodziców, zatrudnienie rodziców bądź ewentualny stopień niepełnosprawności dziecka. Data złożenia karty decydować będzie tylko i wyłącznie w przypadku, gdy dwoje lub więcej dzieci uzyska tą samą liczbę punktów.

 

 

 

 

Agata Rogozińska
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola