Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2019   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pijana dziewczyna za kierownicą Audi

Data publikacji: 2017-03-22, Data modyfikacji: 2017-03-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Pijana dziewczyna za kierownicą Audi

   Krańcowa nieodpowiedzialność może doprowadzić do tragedii. Cudem uniknęto jej w nocy z soboty na niedzielę (18/19 marca 2017 roku). 

   W Iwoniczu-Zdroju, na Alei Słonecznej, około północy, samochód marki Audi A4 wjechał w witrynę sklepową. Przód pojazdu został niemalże kompletnie zgnieciony. Chodnik na szczęście był pusty, a w sklepie o tej porze nie było pracowników. 

   Prowadzącą auto okazała się dwudziestojednoletnia kobieta, która przed kilkoma dniami zdała egzamin na prawo jazdy, lecz nie odebrała jeszcze odpowiedniego dokumentu. 

Funkcjonariusze policyjni, pełniący wtedy służbę, zajęli się badaniem dziewczyny alkomatem. Wykryto, że miała we krwi ponad 1,8 promila alkoholu. 

Sprawczyni groźnego zdarzenia usłyszała już zarzuty i zostanie postawiona przed sądem. 

Agata Rogozińska
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola