Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2019   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie z Muzyką Chrześcijańską

Data publikacji: 2017-04-27, Data modyfikacji: 2017-04-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Spotkanie z Muzyką Chrześcijańską

„W człowieku znajduje się naturalne pragnienie uwielbiania. Bóg wyposażył nasze ciało w instrument, dzięki któremu możemy wyrażać naszą religijność - ludzki głos. Uwielbianie Boga jest najważniejszym zadaniem jakie stworzenie ma do wykonania. Każda żywa istota ma możliwość cieszyć się z Bożego dzieła, tworzyć radosny dźwięk, śpiewać i wykonywać muzykę, która wywyższa Wszechmogącego.”

Podkarpackie Stowarzyszenie Chrześcijańskie „ŚWIATŁO” w dniu 02.05.2017r o godzinie 1600 zaprasza do Iwonicza Zdroju – Plac Dietla, na Chrześcijański Koncert Muzyczny połączony ze świadectwami ludzi, którzy doświadczyli Bożej Obecności w swoim życiu, zostali zbawieni, uwolnieni z nałogów oraz uzdrowieni z chorób. Na Iwonickiej scenie usłyszeć będzie można, osoby, rodziny, grupy, z całej Polski, chwalące wielbiące pieśniami Wszechmogącego Boga, oraz świadczące o Jego mocy i nadprzyrodzonym działaniu w ich życiu. W programie przewidziany także wystąp dwóch gości ze Stanów Zjednoczonych.

Wstęp na koncert jest wolny.

Serdecznie Zapraszamy Motto Koncertu: „Skosztujcie i zobaczcie, że dobry jest Pan: Błogosławiony człowiek, który u niego szuka schronienia!” Psalm 34:9 Podkarpackie Stowarzyszenie Chrześcijańskie „Światło” jest bezwyznaniową, biblijnie wierzącą społecznością, Celem naszego stowarzyszenia jest dotarcie do jak największej ilości serc z prawdziwą ewangelią Jezusa Chrystusa.

informator-lokalny.pl, Źródło artykułu: PODKARPACKIE STOWARZYSZENIE CHRZEŚCIJAŃSKIE „ŚWIATŁO”
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola