Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spowodował wypadek i napadł na funkcjonariuszy

Data publikacji: 2017-02-23, Data modyfikacji: 2017-02-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Spowodował wypadek i napadł na funkcjonariuszy

   Do wypadku doszło 20 lutego 2017 roku, w poniedziałek, około godziny 18. Zdarzenie to miało miejsce na drodze krajowej numer 18 w Iwoniczu, na skrzyżowaniu ulicy Długiej i Floriańskiej.

   Kierowca BMW uderzył w tył Forda, który w efekcie najechał na Volksvagena. Poszkodowana została trzydziestotrzyletnia pasażerka ostatniego samochodu biorącego udział w kolizji. Przewieziono ją do szpitala. Prowadzący Forda i VW mężczyźni po przebadaniu okazali się zupełnie trzeźwi.

Pracę funkcjonariuszy utrudniał kierowca BMW, czterdziestosiedmioletni mieszkaniec Krosna. Odmówił on najpierw poddania się badaniu na zawartość alkoholu, później próbował uciec z radiowozu. Więcej problemów sprawiał w szpitalu, gdzie stał się agresywny, przy czym naruszył nietykalność cielesną policjantów. Nie pozwalał pobrać sobie krwi.

   Forda prowadził dwudziestoczteroletni mieszkaniec gminy Rymanów, a w Volksvagenie podróżowali trzydziestotrzyletni mieszkańcy gminy Besko.

 

 

Agata Rogozińska
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola