Belka
Piątek, 3 Lutego 2023   imieniny: Błażej, Hipolit, Oskar
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uwaga kierowcy! W środę (13.04) utrudnienia w ruchu drogowym w obrębie skrzyżowania ulic: Tysiąclecia – Kolejowa – Wyzwolenia

Data publikacji: 2022-04-12, Data modyfikacji: 2022-04-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Uwaga kierowcy! W środę (13.04) utrudnienia w ruchu drogowym w obrębie skrzyżowania ulic: Tysiąclecia – Kolejowa – Wyzwolenia

Uwaga kierowcy! W środę tj. 13 kwietnia w godzinach 8.00-13.00 będą utrudnienia w ruchu drogowym w obrębie na skrzyżowania ulic: Tysiąclecia – Kolejowa - Wyzwolenia. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w tym rejonie.

Utrudnienia są związane z realizacją zadania pn.: „Przebudowa przejść dla pieszych w Krośnie na ulicach: Mielczarskiego (nr P2451R) (km 0+167; km 0+017), Moniuszki (nr P1980R) (km 0+719) i Wyspiańskiego (nr P1948R) (km 1+787)”.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wybór alternatywnych dróg dojazdu.

, Źródło artykułu: Urząd Miasta Krosna
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola