Belka
Poniedziałek, 25 Marca 2019   imieniny: Maria, Wiesław, Ireneusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zatrzymano sprawców pobicia

Data publikacji: 2017-03-21, Data modyfikacji: 2017-03-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Zatrzymano sprawców pobicia

   9 marca 2017 roku, w czwartkowy wieczór, do grupy młodych chłopców wracających z boiska, podeszło kilku zamaskowanych mężczyzn. Nastolatkowie usłyszeli pytanie: skąd pochodzą, a gdy odpowiedzieli, że z Iwonicza - zaatakowano ich. Zdarzenie miało miejsce w okolicy ogródków działkowych. 

   Brutalni napastnicy przewrócili chłopców na ziemię, po czym zaczęli mocno kopać i uderzać po całych ciałach. W końcu ofiarom udało się uciec i ukryć się przed szukającymi ich osobami. Wezwali odpowiednie służby. 

Jednego z zaatakowanych przewieziono do szpitala, ale obrażenia jego i jego kolegów na szczęście nie zagrażały ich życiom. 

   Policja z posterunku w Iwoniczu-Zdroju razem z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego krośnieńskiej komendy niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania sprawców. Ustalano świadków, sprawdzano nagrania z monitoringów pobliskich placówek. 

   Nazajutrz aresztowano dwóch siedemnastoletnich chłopców oraz dwóch mężczyzn związanych z wydarzeniem. Oni też okazali się być rówieśnikami pobitych. Siedemnastolatkowie zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzut pobicia. Dalszym postępowaniem w ich sprawie zajmie się sąd. 

Agata Rogozińska
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola