Belka
Poniedziałek, 6 Maja 2024   imieniny: Judyta, Jan, Jurand
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Jak zrobić makatkę na krośnie? DIY dla każego

 
Ozdoba naścianę, idealny prezent i kawał fajnego rękodzieła. Makatka cieszy się ostatnio bardzo dużym powodzeniem, dlatego dzisiaj pokażę Wam jak zrobić makatkę na krośnie. Jest to proste DIY dla każdego, więc nie obawiajcie się, ze jest skomplikowane. Wszystkie potrzebne materiały znajdziecie pod tym linkiem: pasart.pl/products_all.html?keyword=diy_makatka Jednak zachęcam Was do eksperymentowania z kolorami :) Zaczynamy: 0:16 Hej tutaj Justyna z GithagoArt 0:23 pokaże Wam jak zrobić makatkę 1:15 Materiały, których potrzebujecie do zrobienia makatki 4:00 Jak założyć osnowę? Na co zwrócić uwagę 5:30 zabezpieczamy boki 6:30 zaczynamy tkać 11:50 jak zrobić chwosty 15:60 tkamy dalej - nieco inaczej 16:22 robimy fale w makatce 18:10 tkamy dalej aż do samego końca - zostawiamy miejsce na gałązkę na której zawiesimy makatkę 18:34 Kiedy skończyliśmy trzeba zabezpieczyć końcówki i ściągnąć makatkę 19:30 zdjemujemy metalowe pręciki 19:50 robimy supełki i zdejmujemy makatkę z krosna 20:30 zdejmujemy ją od góry i robimy supełki 21:40 Zabezpieczamy lewą stronę 22:50 wkładamy gałązkę 25:20 makatka jest już gotowa 25:40 jeśli skorzystacie z naszego pomysłu nie zapomnijcie dać kciuka w górę, subskrybować i oznaczyć nas #kurspasart 25:55 wpadnijcie do mnie na GithagoArt

 


pasart
 
Data pliku video: 2019-03-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola