Belka
Piątek, 3 Lutego 2023   imieniny: Błażej, Hipolit, Oskar
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ślizgawka w Sercu Miasta. Już jutro (2.12) rusza lodowisko na krośnieńskim Rynku. Dużo atrakcji dla najmłodszych.

Data publikacji: 2016-12-04, Data modyfikacji: 2017-03-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Ślizgawka w Sercu Miasta. Już jutro (2.12) rusza lodowisko na krośnieńskim Rynku. Dużo atrakcji dla najmłodszych.

Już jutro (2.12) rusza ślizgawka na krośnieńskim Rynku. Oprócz przyjemności z jazdy na łyżwach, na najmłodszych łyżwiarzy czeka moc atrakcji. Lodowisko będzie czynne codziennie od godz. 11.00 do 19.00. W najbliższy weekend (2-3.12) od 11.00 do 13.00 dzieci będą mogły skorzystać z pomocy instruktorów jazdy i bawić się na lodzie pod okiem animatorów dobrej zabawy. Przyjdź i bądź z nami w Sercu Miasta!

Jutro (w sobotę 2.12) wstęp na ślizgawkę będzie bezpłatny.

Na ślizgawce można korzystać jedynie z łyżew hokejowych. Istnieje możliwość ich wypożyczenia na miejscu (cena wypożyczenia: 2 zł)

W grudniu, oprócz ślizgawki, wiele będzie się działo na krośnieńskim Rynku. Już w Mikołajki (6.12) uroczyste rozświetlenie choinki i świątecznej dekoracji miasta oraz wizyta św. Mikołaja, który będzie przechadzał się po naszej starówce.

redakcja, Źródło artykułu: krosno.pl, Autor zdjęć: krosno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola