Belka
Czwartek, 2 Maja 2024   imieniny: Anatol, Zygmunt, Anastazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Kabaret HRABI w Krośnie

Data publikacji: 2017-03-29, Data modyfikacji: 2017-03-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Kabaret HRABI w Krośnie

   Trzon kabaretu HRABI tworzą członkowie nieistniejącego już Kabaretu Potem, uważanego za jedną z najbardziej genialnych grup kabaretowych, jaka kiedykolwiek powstała. Joanna Kołaczkowska jest wspaniałą osobowością sceniczną, Dariusz Kamys nieprzeciętnym aktorem kabaretowym. Umiejętności Tomasza Majera wyróżniają się niesamowicie na tle innych, tak jak kompozycje muzyczne Łukasza Pietscha zaskakują widzów.

   To prawdziwa mieszanka, która barwnie wybuchnie na deskach RCKP w Krośnie.

   Występ odbędzie się 7 kwietnia 2017 roku, w wyżej wspomnianym Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza, o godzinie 17.00 oraz 20.00. 

   Zaplanowanym programem występu jest program "Tak, że o".  To jednocześnie spotkanie z klasyką - czyli źródłem kabaretu. Rozśmieszanie tradycyjnymi środkami wyrazu, a także standardowymi tematami: egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka, policjant, zboczeniec w krzakach, wieśniak w panterce, opowiadanie kawału, anegdoty... 

   Bilety w cenie 60 - 70 złotych są do nabycia w Biurze Podróży Omnibus, na ul. Kolejowej 1 bądź na stronie internetowej: www.biletynakabarety.pl. 

 

 

Agata Rogozińska
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola