Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nabór przedsiębiorców na targi Annual Investment Meeting w Dubaju

Data publikacji: 2014-01-09, Data modyfikacji: 2014-01-09
A A AWydrukDrukuj  
 

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych ogłosiła nabór wniosków przedsiębiorców z obszaru Polski Wschodniej o dofinanowanie udziału w targach Annual Investment Meeting w Dubaju.

Wyjazd odbędzie się w terminie 7 - 11 kwietnia 2014 r. i mogą wziąć w nim udział  przedsiębiorcy zarejestrowani i prowadzący działalność przez okres co najmniej 18 miesięcy  na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. podkarpackiego, lubelskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego - maksymalnie 1 przedstawiciel reprezentujący 1 przedsiębiorcę.

Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców prowadzących działalność w następujących branżach:

• producenci dóbr luksusowych,
• producenci kosmetyków wysokiej jakości,
• producenci jachtów żaglowych i motorowych, posiadający w swojej ofercie jachty morskie (o wartości rynkowej min. 300 000 zł),
• producenci mebli do użytku mieszkalnego oraz do wyposażenia obiektów hotelowych,
• przedsiębiorcy poszukujący inwestorów do realizacji projektów dot. obiektów hotelowych/spa o standardzie co najmniej 4-gwiazdkowym (właściciele już istniejących obiektów lub posiadający gotowe projekty do realizacji) - obowiązkowo do Wniosku załączony szczegółowy i profesjonalnie przygotowany do prezentacji biznesplan + dokumentacja dot. własności ziemi/obiektu,
• przedsiębiorcy z innych branż (np. lotnicza, chemiczna, biotechnologia) posiadający udokumentowane projekty inwestycyjne z zakresu swojej branży - obowiązkowo do Wniosku załączony szczegółowy i profesjonalnie przygotowany do prezentacji biznesplan, dokładny i szczegółowy opis inwestycji, dokumentacja dot. własności ziemi/obiektu, dokumentacja techniczna, wizualizacje, patenty i ewentualnie inne tego typu dokumenty.

Przewidywana liczba miejsc: 20 przedsiębiorstw.

Termin nadsyłania wniosków: 30 stycznia 2014 r., godz. 17.00.

Szczegółowe informacje o warunkach udziału w konkursie na stronie internetowej PAIiIZ:

http://www.paiz.gov.pl/20140108/WYJAZD_NA_TARGI_AIM_ANNUAL_INVESTMENT_MEETING_2014

 

 

UM Krosno, Źródło artykułu: www.krosno, Autor zdjęć: UM Krosno
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola