Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2019   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nietuzinkowa interwencja policji w Krośnie

Data publikacji: 2017-04-12, Data modyfikacji: 2017-04-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Nietuzinkowa interwencja policji w Krośnie

Do oryginalnej interwencji policji doszło w środku nocy, 11 kwietnia 2017 roku, na ulicy Wolności w Krośnie. 
Pijana kobieta ugrzęzła na ogrodzeniu. Nie umiała się uwolnić i nie miała pojęcia, gdzie przebywa. Na szczęście zdołała zadzwonić po odpowiednie służby. 

   O drugiej w nocy, dyżurny krośnieńskiej komendy miejskiej odebrał wezwanie od kobiety twierdzącej, że utknęła na metalowym ogrodzeniu i nie jest w stanie się uwolnić. Niestety nie umiała również orzec, w jakim dokładnie miejscu się znajduje. Policjantom udało się zawęzić rejon miasta, w którym zaczęli poszukiwania ofiary niefortunnego wypadku. 

Funkcjonariusze przeczesywali teren, sprawdzając każdy zakamarek, który był potencjalnym miejscem zdarzenia. Gdy dotarli do ulicy Wolności, dostrzegli kobietę, która zwisała z ogrodzenia głową w dół. Jej nogi ugrzęzły pomiędzy elementami płotu. 

Policjanci pomogli poszkodowanej. Okazała się ona czterdziestojednoletnią mieszkanką Krosna. Była nietrzeźwa. 

   Według wstępnych ustaleń, do tego dziwnego przypadku doszło podczas próby obejścia ogrodzenia. 

   Kobieta nie odniosła poważnych obrażeń cielesnych, choć została przetransportowana do szpitala. W akcji brali udział również strażacy. 

 

 

 

Agata Rogozińska
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola