Belka
Wtorek, 26 Marca 2019   imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podsumowanie 22. finału WOŚP

Data publikacji: 2014-01-13, Data modyfikacji: 2014-01-13
A A AWydrukDrukuj  
 

Koncertem polsko - gruzińskiego zespołu Zumba zakończył się 22. FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krośnie. Choć pogoda spłatała nam figla i zesłała na nas śnieżną nawałnicę, to jednak prawie wszystkie koncerty się odbyły. Poza tym cóż tu dużo rozprawiać, było przez cały dzień radośnie, było promiennie w wielu punktach miasta, gdzie odbywały się imprezy takie jak Orkiestra na wodzie i na lodzie, podczas WOŚP-owego Super OES-u, Biegu "Policz się z cukrzycą", czy Mixu Rozrywkowo - Sportowego oraz maratonu Zumby (zumba fitness najpewniej powstała później niż zespół naszych gości), no i rzecz jasna Balu Karnawałowego "U siedmiu Krasnoludków".        

Jeszcze wczoraj wieczorem 11 stycznia 2014 r. BWA pękało w szwach. Zatem i kwota zebranych pieniędzy z aukcji poprowadzonej przez Dyrektora Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych Zbigniewa Glenia.

          Aukcję uświetnili muzycy zespołu Bluszcz. Podczas Aukcji wylicytowaliśmy wylicytowaliśmy kwotę 4278 zł.    

Podczas całego Finału licytowane były przeróżne przedmioty. Najważniejsze złote serduszko w szkle zostało wylicytowane za kwotę 2051 zł, jedna z 22 niebieska poduszka przytulanka wylicytowana została za 365 zł, piłka z autografem Marcina Gortata za 175 zł, zaś z podpisem Jerzego Dudka za 148,5 zł. Na scenie najdrożej wylicytowany został Fotel Dobrego Anioła uprawniający do wstępu na wszystkie wydarzenia organizowane przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza. Szczęśliwy nabywca zapłacił za niego 1000 zł. Zażarta walka toczyła się o maskotki. Do udziału włączyła się Rzecznik Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie Pani Beata Winiarska. Została jednakże przelicytowana.

       

Wiele więcej dodawać nie trzeba, pomimo psikusów pogody działała kawiarenka, która wyprzedała wszystkie posiadane ciasta. Sporą popularnością cieszyły się Magiczne Kuferki, które skrywały przepiękne przedmioty. Za odpowiednią kwotę można było zaglądnąć do jednego z trzech rodzajów Kuferków. Tak dotarliśmy do końca 22. Finału WOŚP w Krośnie.

       

Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok. Życzymy Państwu dużo dobrego w tym nowym 2014 r., a my wracamy do pracy, przecież chcemy jak najszybciej podać pełną kwotę zebranych środków. Na chwile obecną w banku mamy sumę 51 500 złotych.

       

Pozdrawiamy bardzo gorąco i jednocześnie dziękujemy Państwu, naszym darczyńcom, wolontariuszom i wszystkim z otwartymi na działanie sercami, którzy tworzyli klimat tegorocznej imprezy.

Dziękujemy!

 

 

 

UM Krosno, Źródło artykułu: www.krosno, Autor zdjęć: UM Krosno
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola