Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkania Kobiet Pogranicza Natchnienia - Inspiracje – Kreacje

Data publikacji: 2014-02-06, Data modyfikacji: 2014-02-06
A A AWydrukDrukuj  
 

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza Panie na III cykl bezpłatnych szkoleń w ramach projektu Spotkania Kobiet Pogranicza Natchnienia - Inspiracje – Kreacje.

 

 

Szkolenia współfinansowane są przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska–Republika Słowacka 2007-2013r.

 

Głównym celem szkoleń w ramach projektu jest podniesienie kompetencji, wiedzy i aktywizacja społeczno-zawodowa kobiet działających w sferze kultury na obszarze pogranicza polsko-słowackiego.

 


Cykl szkoleń obejmuje następujące bloki tematyczne: podniesienie kompetencji osobistych, kształtowanie wizerunku, budowanie pewności siebie, podniesienie umiejętności posługiwania się komputerem, podniesienie kompetencji osobistych / podstawy.
Szkolenia obejmują 20 godzin dydaktycznych, a zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę i przez osoby specjalnie do tego projektu zaproszone - co zapewni im wysoką jakość.

 
Szkolenie odbędzie się w terminie:
20-22 II 2014 r.  
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres mailowy:
SendTo(' ', '', 'k.hendzel', 'rckp.krosno.pl', 'k.hendzel // rckp.krosno.pl');

 


Szczegółowe informacje o szkoleniach w ramach projektu Spotkania Kobiet Pogranicza Natchnienia - Inspiracje – Kreacje znajdziecie Państwo na :
www.rckp.krosno.pl
www.kobietypogranicza.wordpress.com
www.zenypohranicia.wordpress.com

 

UM Krosno, Źródło artykułu: www.krosno, Autor zdjęć: UM Krosno
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w południowo – zachodniej części województwa podkarpackiego z siedzibą w Krośnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz- Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Rymanów, Miejsce Piastowe i Wojaszówka, zajmując powierzchnię 923,79 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: część Magurskiego Parku Narodowego, osiem rezerwatów przyrody (Modrzyna, Prządki, Cisy w Nowej Wsi, Rezerwat Tysiąclecia Na Górze Cergowej, Igiełki, Przełom Jasiołki, Wadernik i Kamień nad Jaśliskami), dwa obszary chronionego krajobrazu (Obszar Chronionego Krajobrazu Beskidu Niskiego oraz Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu), szlaki turystyczne, szlak spacerowy i szlaki tematyczne. Do zabytków zaliczane są: kopalnia nafty – Skansen w Bóbrce, dzwonnica z XVII wieku, pałac Mnichów z XVII wieku, zespół klasztoru Bernardynów z II połowy XVIII wieku w mieście Dukla, pustelnię św. Jana z Dukli w Trzcianie, drewniane domy tkaczy z XVIII i XIX wieku w Korczynie, zespół dworski w Komborni, zespół dworski i domy z XIX wieku w Krościenku Wyżnym, dwór z końca XVIII wieku oraz klasztor oo. Michalitów w Miejscu Piastowym, zespół dworsko – pałacowy z XIX wieki, dzwonnica, wieża i plebania z XVIII wieku w Klimówce czy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu wzniesiony w XIV wieku .

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na rolnictwie, usługach, turystyce i przetwórstwie rolno spożywczym.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 9 i 28.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola